Bu kitabın içinde oyuncak var

0
Posted 13 Kasım 2014 by cmvadmin in KİTAP
PENA_Kucuk_itfaiye_arabasi

Pena Yayınları’nın Resimli Çocuk Kitapları serisinden çıkan “Küçük İtfaiye Arabası” özellikle okul öncesi ve okumaya yeni başlayan çocuklara okuma sevgisini aşılamak için kitap ve oyun keyfini birlikte sunuyor. Çocuklar kitabı okurken, kitapla birlikte gelen oyuncaklar ve pistle keyifli bir oyuna dalacak.

Geniş bir yayın yelpazesine sahip olan Pena Yayınları, Resimli Çocuk Kitapları serisinin yeni kitabı “Küçük İtfaiye Arabası” ile minik okurlara yine eğlenceli bir sürpriz yapıyor ve okuma keyfi ile oyun neşesini bir araya getiriyor.

Çocuklar, Küçük İtfaiye Arabası ve Cesur İtfaiyeci’ye katılıp bir gün boyunca neler yaptıklarını ve nasıl herkese yardımcı olduklarını görebilir; dahası kitabın hediyesi olan oyuncaklarla hikayeyi canlandırabilir.

İki oyuncak araç ve pist kitapla hediye

“Küçük İtfaiye Arabası” çocukları cezp edecek rengarenk resimlere ve kolay okunabilen metinlere sahip. Ayrıca kalın sayfalarıyla çok da güvenli. Kitapla birlikte hediye edilen kurmalı itfaiye aracı, spor araba ve hikayeye uygun pist ise çocukların kitapla etkileşime girip okuduklarını canlandırmalarını sağlayacak.

Pena Yayınları’nın daha önce aynı seride minik okurlara sunduğu “Küçük Yarış Arabası” ve “Küçük Traktör” kitapları gibi, “Küçük İtfaiye Arabası” da çocukların elinden uzun süre düşmeyecek ve onlara okumanın ne kadar eğlenceli olduğunu öğretecek.

 

Eser Adı                    : Küçük İtfaiye Arabası

Türü                           : Resimli Çocuk Kitabı

Yaş grubu                  : 3+

Sayfa Sayısı              : 10

Etiket Fiyatı               : 39.50 TL

Yayınevi                     : PENA Yayınları


Yazar HakkInda

cmvadmin


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)