Çocuklar, Bayer ile MS’in Resmini Yapıyor

0
Posted 26 Mart 2013 by cmvadmin in Haberler
low_bayer-in-ailem-ben11

Bayer’in Türkiye MS Derneği ve İzmir MS Derneği işbirliğiyle bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği “Ailem, Ben, Bir de MS” adlı resim yarışmasına başvurular başladı. Türkiye’de MS hastalığı ile ilgili kamuoyu bilincini yükseltmeyi amaçlayan yarışmaya kendisinde veya yakın çevresinde MS hastalığı bulunan 6 – 16 yaş grubundan tüm çocuklar suluboya, guaj boya ya da pastel boya ile yapacakları A3 ebatındaki resimlerle katılabilecek.

Resim yapmanın, zorlu bir hastalıkla henüz küçük yaşlarda tanışmış çocukların kendilerini ifade etmeleri için önemli bir araç olacağı düşüncesiyle düzenlenen yarışma, 6 – 10 ve 11 – 16 olmak üzere iki farklı yaş kategorisinde gerçekleştirilecek.

Katılmak isteyenler eserlerini “Bayer Türk Kurumsal İletişim Departmanı’nın Dikkatine“ uyarısıyla 12 Nisan 2013 tarihine kadar Bayer Türk Genel Müdürlüğü’nün  Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:53 34770 Ümraniye/İSTANBUL adresine gönderebilecek. Yarışmanın katılım koşulları hakkındaki ayrıntılı bilgilere www.ms-gateway.gen.tr ve www.bayer.com.tr adreslerinden ulaşılabilecek.


Yazar HakkInda

cmvadmin


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)