Çocuklar sesli kitaplarla okumayı sevecek

0
Posted 13 Kasım 2014 by cmvadmin in KİTAP
PENA_Tasitlar_Mega_Sesler

Pena Yayınları’nın Mega Sesler serisinden çıkan “Taşıtlar” görseller ve sesleri kullanarak okul öncesi çocuklara okuma sevgisini aşılayacak. Çocuklar kitabı okurken, ses butonlarına basarak anlatılan taşıtların seslerini de duyabilecek.

Televizyon, bilgisayar, internet, oyun konsolları derken “bu dönemde çocuğum nasıl kitap okur?” diye düşünen ebeveynlere çare Pena Yayınları’ndan geliyor. Çocuk kitapları koleksiyonuna sürekli bir yenisini ekleyen Pena Yayınları, sesler ve görselleri birleştiren Mega Sesler serisi ile çocukların okumaya ilk adımı atarken eğlenerek okumayı sevmesini hedefliyor. “Taşıtlar” kitabı çocukları en yüksek sesli taşıt yarışmasına davet ediyor ve kitaba eşlik eden 18 farklı sesle küçük okurların gerçek bir yarışta gibi hissetmelerini sağlıyor.

Çocukların algısını geliştiriyor

Sesli kitaplar, çocuklara klasik kitap şeklini sevdirirken, onların gereken zamanda gereken ses düğmesine basmasını sağlayarak algılarını, yeteneklerini ve kendine güvenlerini geliştiriyor, hem de oyun oynar gibi kitap okuma zevkini almasını sağlıyor.

Pena Yayınları’nın çocuklar için yayımladığı tüm kitaplar gibi “Mega Sesler – Taşıtlar” kitabı da çocukların elinden düşmeyecek ve onlara okumanın ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek.

 

Eser Adı                    : Mega Sesler – Taşıtlar

Türü                           : Resimli Çocuk Kitabı

Yaş grubu                  : 3+

Sayfa Sayısı              : 10

Etiket Fiyatı               : 39.50 TL

Yayınevi                     : PENA Yayınları


Yazar HakkInda

cmvadmin


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)