Çocuklar Yaratıcılıklarını Konuştursun

0
Posted 04 Ekim 2016 by cmvadmin in ETKİNLİKLER
panel_kirtasiye_aktivite_2

Panel Kırtasiye Kozyatağı’ndaki mağazasında 3-10 yaş arası çocukların el becerileri, hayal gücü ve yaratıcılıklarını geliştirecek eğlenceli bir etkinlik düzenliyor. 15 Ekim Cumartesi Günü Panel Kırtasiye Mağazası’nda gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, Goodwin faaliyet hamurlarıyla iç dünyalarını sanata dökecek, hem eğlenecek hem de yaratıcı zekâlarını harekete geçirecek.

Okul alışverişi denildiğinde ilk akla gelen mağazalardan Panel Kırtasiye’de yaratıcı aktivite bölümü açıldı. Panel Kırtasiye, 3-10 yaş arası çocukların el becerileri ve yaratıcılıklarını geliştirecek bir etkinlik düzenliyor. Goodwin Sanat Kili ve Panel Kırtasiye iş birliği ile düzenlenecek etkinlikte, çocuklar rengârenk faaliyet hamurları ve el becerilerini geliştirecek çeşitli ürünlerle hem yaratıcılıklarını ortaya koyacak hem de keyifli vakit geçirecek.  15 Ekim Cumartesi Günü Panel Kırtasiye’nin Kozyatağı İnönü Caddesi’ndeki  Mağazası’nda gerçekleştirilecek aktiviteye aileler de katılabilecek.

Hayal dünyasını geliştiriyor

Bir sanat kilinden çok daha fazlası olan Goodwin, su bazlı polimer bir kilden oluşuyor. İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Her türlü yüzey ve objeye uygulanabilme özelliğine sahip Goodwin’de renkler birbiriyle karıştırılabiliyor. Havayla temas halinde anında kuruyor, dökülme ve kırılma yaşanmıyor, fırınlama işlemine ihtiyaç duyulmuyor. Goodwin, el ve kıyafetlere bulaşmıyor, magnet, plastik gözler, anahtarlık gibi aksesuarlarla birlikte kullanılabildiği için daha geniş yaratıcı dünyalara hitap ediyor.


Yazar HakkInda

cmvadmin


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)