Çocuklar minikaFEST ile harika bir hafta sonu geçirdi

0
Posted 27 Şubat 2013 by cmvadmin in ETKİNLİKLER
minika_fest

23-24 Şubat tarihlerinde Forum İstanbul’da minika ve Coco Pops işbirliğiyle kurulan etkinlik alanında çocuklar hem eğlenip hem de çeşitli hediyeler kazandı.  

Yayına başladıkları ilk günden itibaren tüm çocukların en sevdiği çocuk kanalları olan minikaÇOCUK ve minikaGO çocuklar için hazırladığı aktivitelerle de adından söz ettiriyor. Çocukların eğlenirken öğrenmenin keyfine vardığı minika Festival Alanı’nda birbirinden farklı oyun istasyonları yer aldı. Büyük ilgi gören minika boyama alanlarının kurulduğu etkinlikte çocuklar sevdikleri minika karakterlerin resimlerini ve maskelerini boyama fırsatı yakaladı. Ayrıca rubik küp ve puzzle atölyeleriyle de keyifli vakit geçirdiler. Sahnede çeşitli oyunlar oynayan çocuklar sevdikleri minika karakterleriyle buluşma ve fotoğraf çekilme fırsatı da yakaladı. Festival alanının en büyük sürprizi olan çok sayıda Cocopops Pocket Racer arenası da nefes kesen mücadelelere sahne oldu.

IMG_0683-z

5000 çocuk ve ebeveynlerinin ilgi ve katılımıyla geçen minikaFEST önümüzdeki günlerde yine muhteşem sürprizleriyle meraklılarıyla buluşacak.

 


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)


 
KİTAP
 
  • PENA_Tasitlar_Mega_Sesler
  • PENA_Kucuk_itfaiye_arabasi
  • CocukNeyi_Neden_Yapar_banner (1)
  • gokte hafif kapak 1bsk c
  • Olga