M&S Doğa Senin Ellerinde! konulu resim yarışması başladı.

0
Posted 01 Mart 2013 by cmvadmin in Haberler
m-s-resim-b

Marks&Spencer, gerçekleştirdiği projelerle doğaya verdiği önemin altını çizmeye bu yıl 4.sünü düzenlediği yarışma ile devam ediyor. National Geographic Kids Türkiye Dergisi’nin basın sponsorluğunda, tüm Türkiye genelinde 06-12 yaş grup çocukları kapsayan resim yarışması ile Marks & Spencer tüm doğasever çocukları‘Doğa Senin Ellerinde’ konulu resim yarışmasına katılmaya davet ediyor.

Marks & Spencer, daha iyi bir çevre ve daha iyi bir doğada yaşayabilmek için başlattığı PLAN A Türkiye projesi kapsamında, 6-12 yaş arası çocuklar için gerçekleştirdiği geleneksel resim yarışmasının bu yılki konusunu ‘Doğa Senin Ellerinde’ olarak açıkladı.

22 Şubat – 17 Nisan 2013 tarihleri arasında başvuruların kabul edileceği Marks & Spencer ‘Doğa Senin Ellerinde’ konulu resim yarışmasına 01.01.2001 – 31.12.2007 yılları arasında doğan tüm çocuklar katılım hakkına sahip!

m-s-resim-b

 

19 Nisan 2013 tarihinde yapılacak eleme ile 6-8 yaş ve 9-12 yaş kategorilerinde belirlenecek ilk 3 kişi, Marks & Spencer’ın birbirinden keyifli hediyeleri ile ödüllendirilecekler.

Çocukların Hayallerini Süsleyen ödüller…

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Türkiye genelinde 5000’ in üzerinde başvurunun alındığı yarışma bu yıl da 2 kategoride gerçekleşecek.

6– 8 yaş kategorisinde yarışacak miniklerin birincisini hem iPad Mini, hem de National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği bekliyor. İkincilik ödülünü kazanan yarışmacı Marks & Spencer mağazalarından 750 TL değerinde sezon alışverişi hakkı ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği, üçüncülüğe hak kazanan yarışmacı ise Scooter ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliğinin sahibi olacak.

9 – 12 yaş kategorisinde ise, birinci SONY Vaio Notebook ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği, ikinci Marks & Spencer mağazalarından 750 TL değerinde sezon alışverişi hakkı ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği, üçüncü ise iPod Shuffle ve National Geographic Kids Türkiye dergi aboneliği kazanacak.

YARIŞMAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

Çocuklar ‘Doğa Senin Ellerinde’ temalı yarışmaya tek bir resimle katılabilecek. Minik ressamlar, kuru boya, sulu boya, pastel boya malzemelerini kullanarak doğadan seçtiklerini A4 boyutunda resim kâğıdına yansıtacaklar. Yarışmaya katılan çocukların resimlerinin arkasına isimlerini, irtibat numaralarını, doğum yılını yazmaları ve ebeveynlerinin imzaları ile birlikte en geç 17 Nisan 2013 tarihine kadar, PK 32 34735 Sahrayıcedit İstanbul adresine göndermeleri gerekiyor.

Yarışmaya katılmak için resmi kayıt da yaptırılması gerekiyor. Yarışmacılar, isim, soyad ve doğum yılı bilgilerini yazarak 3747 ye SMS göndererek hem kayıt yaptıracaklar hem de AÇEV’e ( Anne Çocuk Eğitim Vakfı) 7 TL bağışta bulunmuş olacaklar.

“Doğa Senin Ellerinde” yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.marksandspencer.com.tr ve www.facebook.com/marksandspencerturkiye adresinden ulaşabilirsiniz.


Yazar HakkInda

cmvadmin


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)