Pizzaların Küçük Ustaları Forum Trabzon’da Buluşuyor!

0
Posted 17 Kasım 2016 by cmvadmin in GURME ÇOCUK
1479372394_640x640px_sm_01

Forum Trabzon, küçük pizza ustalarını ağırlayacak. 19-20 Kasım tarihlerinde Fener Meydanı’nda yapılacak eğlenceli atölye çalışmasında minikler el becerilerini geliştiren oyunlar oynarken, kendi pizzalarını hazırlayacak.

Trabzon’un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon ve Crakers Pizza, eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Crakers Kids Club, 19-20 Kasım tarihlerinde pizzanın küçük ustalarını bir araya getirecek.

Bu etkinlikte çocukların pizza yapma el becerisini oyun aktivitesi ile birleştiren Forum Trabzon ve Crakers Kids Club, miniklerin hem keyifli hem de öğretici bir hafta sonu geçirmesini sağlayacak. Çocukları ve aileleri hazır gıdalar konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan etkinlikte interaktif bir çalışma düzenlenecek. Çocukları daha az karbonhidrat alıp daha çok sebze ve et ürünü tüketmeleri için bilgilendirecek etkinlikte, ince hamurlu pizza yapılacak. Etkinlik sonunda aileler, çocuklarının hazırladığı pizzaları tatma fırsatı bulacak.

Ücretsiz atölyeler, 13.00 – 15.00 ve 16.00 – 18.00 saatlerinde yapılacak.

Forum Trabzon, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerini pizzanın küçük ustalarıyla buluşmaya davet ediyor.


Yazar HakkInda

cmvadmin


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Yorumlar

(gerekli)